Obserwuj bloga przez e-mail

#FOTOGRAFICZNIE: wiosenne Orłowo zimą.

Są miejsca, w które lubi się wracać, nawet jeśli było się tam setki razy.
Często wraca się, by coś przemyśleć, ale tak samo często, by wyłączyć myślenie.
Orłowo to dla mnie mały azyl. Spokojny, a zarazem jaki piękny!Wracając, z jednej strony wiem, że wszystko będzie na swoim miejscu: będzie morze, będzie molo, będzie klif, będzie też plaża i las dookoła, a w rzeczywistości wszystko to za każdym kolejnym razem jest inne niż poprzednio.
Różne pory roku, różna pogoda, różni ludzie wokół mnie, różne nastroje. Najdrobniejsze czynniki mają wpływ na to, że te same miejsca można postrzegać na miliony sposobów.

Inny kolor liści, barwa nieba, większe bądź mniejsze fale na wodzie. Lubię obserwować te zmiany… i w jakimś stopniu za każdym razem, gdy wracam na Orłowską plażę, ja też jestem już trochę inna niż wcześniej! Właśnie tutaj lubię „łapać” te małe zmiany.


„Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.”


Tegoroczna zima była dziwna. Zdjęcia przedstawiają morze… w styczniu!
W zasadzie przez większość czasu zima przypominała bardziej przedwiośnie niż prawdziwą zimę, a to tylko zachęcało do spacerów!


Uwielbiam tu wracać, kocham tu być!
Wiele cudownych wspomnień wiąże się właśnie z Orłowem i mam nadzieję, że jeszcze wiele przede mną. Niby akurat to jest miejsce, gdzie lubię być sama, ale z drugiej tutaj spędzam czas tylko z tymi najlepszymi ludźmi.

Ciężko wytłumaczyć logicznie, dlaczego akurat ten fragment wybrzeża sobie tak upodobałam. Może ten klif, to dla mnie coś w rodzaju namiastki gór, może to kwestia tej spokojnej plaży, bez tłumów, które na co dzień przewijają się m.in. w Sopocie, a może po prostu wszystko razem sprawia, że dla mnie to moje ulubione miejsce na całym polskim wybrzeżu!
Hmm nie chciałam się aż tak rozpisywać, ale te widooki! ;D
Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje migawki znad morza i że sami przy okazji wizyty w Trójmieście zobaczycie te przepiękne miejsce.

Pozdrawiam serdecznie, miłego popołudnia! ;)
Copyright © Traviollini , Blogger