Obserwuj bloga przez e-mail

#FOTOGRAFICZNIE: jesienny spacer w wyjątkowej scenerii.


Jesień bywa różna. Czasami jest przepiękna, a czasami ponura pogoda odbiera chęci do wygrzebania się z łóżka, jednak zawsze znajdzie się przynajmniej kilka takich dni, gdy naprawdę warto wyjść na zewnątrz i nacieszyć się słońcem.. jeszcze przed zimą!Jest to pora, w której wyciągamy z szafy grubsze sweterki i cały czapkowo- szalikowy asortyment... i w tym też jest coś fajnego: leniwe wieczory z kubkiem herbaty (najlepiej przy blasku ognia w kominku), zapachowe świeczki, przydługie rękawy mięciutkich swetrów zaciągnięte na nasze dłonie. Sami powiedzcie: czy to nie jest urok tejże pory roku?

No ok, ja może nie do końca jestem typem osoby, która lubi zalec na jesienne wieczory w fotelu, za to uwielbiam jesienne spacery. Łapanie ostatnich promieni „ciepłego” słońca, a przede wszystkim te kolorowe krajobrazy.
Ciężko jest złapać te najpiękniejsze momenty, bo trwają naprawdę krótki- gdzieś tam pomiędzy padającym deszczem, a wiejącym wiatrem.
W tym roku nie udało mi się to co prawda 100%, ale na jeden taki jesienny spacer z aparatem w dłoni się wybrałam! ;D
Jakie były tego efekty? Zobaczcie sami! ;)

A jak się ma jesień u was? Wszystkie liście już spadły z drzew i nastała listopadowa chlapa, czy może jeszcze macie czym nacieszyć oczy?
U mnie powoli idzie ku zimie i z tego, co widziałam na długoterminowej prognozie, to nawet pojawiają się jakieś przymrozki na horyzoncie :(

Trzymajcie się ciepło! ;)Copyright © Traviollini , Blogger