Obserwuj bloga przez e-mail

Kilka słów na powitanie ;)

Cześć! ;)
Witam Cię na moim nowym blogu.

.

W pierwszym poście kilka słów wstępu o mnie, o tym skąd przyszedł pomysł na założenie tego bloga oraz czym będą inspirowane kolejne wpisy. 

punkt 1. My-autorki.
Jaka jestem? Tak naprawdę ciężko określić. Zależy to od indywidualnego spojrzenia każdego z Was.
Na pewno przez swoje opinie i przemyślenia dam się trochę poznać. To co mogę powiedzieć sama o sobie: zwyczajna dziewczyna? Chyba nie. Mam własne- specyficzne podejście do świata, otaczającej mnie rzeczywistości, przyszłości, spełniania własnych marzeń i ambicji.
Na swój sposób szalona kiedy można, poważna kiedy trzeba- wszystkiego po trochu. Mieszanka tworząca mnie taką jaką jestem naprawdę. 
Silnie związana z Niemcami, sportem, podróżami, ale nie zamykająca się na żadną inną dziedzinę!
Więcej o mnie z czasem pojawi się w zakładce "O mnie". ;)


punkt 2. Skąd pomysł na tego bloga?
Wyglądało to jak pewnie u większości blogujących- nic w tym szczególnego.
Dawniej bawiłam się już w blogowanie, jednak była to tematyka raczej czysto sportowa, teraz postanowiłam zrobić coś więcej. Tak dla siebie jak i po trochu dla innych. 
Po którejś z rzędu rozmowie i "rozkładaniu świata na czynniki pierwsze" do czego pewnie doszło jeszcze pogubienie własnych notatek naszła myśl, że może tego typu pomysł nie byłby zły.
Czas mijał... mijał... i w sumie nic się nie działo, aż do czasu gdy znalazłam się właśnie tutaj.
I w sumie to tyle. Miał to być wirtualny notes, miejsce gdzie mogę wyrazić swoją opinię, jeśli to komuś w czymkolwiek pomoże, zainteresuje to będę się z tego bardzo cieszyła, w innym wypadku będzie to po prostu spis moich pomysłów i przeżyć!

punkt 3. (ostatni na dziś) Jakie będą tematy, inspiracje... Czyli po prostu o czym będę pisała w przyszłości.
Na ten moment ciężko jest to określić tak konkretnie, bo przecież nie da się zgromadzić tutaj teraz tego wszystkiego co mnie zaciekawi, być może zbulwersuje albo po prostu będę chciała Wam to przekazać w przyszłości, jednak w skrócie pisząc będzie to po prostu moje spojrzenie na świat, z domieszką zdjęć (postaram się żeby były one głównie mojego autorstwa).
Jeśli miałabym określić dziedziny o których pewnie będzie najwięcej to można podzielić je tak:
  • sport 
  • podróże (a w tym plany, zbieranie informacji, ale także relacje) 
  • Niemcy
  • fajne rzeczy które można zrobić samemu w domu
  • sprawdzone przepisy 
  • rzeczy i ludzie którymi się inspiruję
  • wiele, wiele innych
Pisać będę prosto z serca, więc zapewne często będzie to bardziej subiektywny niż obiektywny tekst przepełniony emocjami!

Jeżeli będę dodawała tutaj jakieś konkretne informacje, to będą one albo sprawdzone przeze mnie osobiście albo dokładnie zebrane po przeszukaniu źródeł w internecie itp., więc może ktoś znajdzie tu coś czego ja szukałam wcześniej i nie mogłyśmy znaleźć nigdzie indziej.

Jedyne co teraz pozostaje to życzyć miłej lektury kolejnych postów, które (mam nadzieję) w miarę możliwości czasowych i sprzętowych będą pojawiać się regularnie.

Do napisania:
Autorka ;)

Copyright © Traviollini , Blogger